Educore Kuluçka Merkezi

 

Educore Grup şirketleri ve Educore University proje tabanlı eğitimlerinin ve uygulamalarının gerçekleştirileceği açık ofis ortamıdır.

 

EU öğrencilerinin hem eğitim alacakları hem de uygulama ile gerçek projelerde iş hayatına adım atacakları kuluçka merkezi 20 farklı start-up şirkete ev sahipliği yapacak altyapıya sahiptir.

 

Educore University programlarında yetişen öğrencilerin dahil olacağı projeler ve yeni girişimler için ev sahipliği yapacak olan kuluçka merkezinde şu olanaklar bulunmaktadır.

  1. Açık ofis ortamında çalışma
  2. Ortak eğitimlerden faydalanma
  3. Danışmanların gözetiminde çalışma
  4. Hızlı internet bağlantısı
  5. Güçlü sistem odası altyapısı
  6. 30 bilgisayarlı laboratuarlar
  7. Dinlenme ve toplantı alanı
  8. Sekreterya hizmetleri
  9. Sektör öncüleri ile düzenli buluşma/seminerler

Web startup projeleri için eğitim, seminerler, danışmanlık, yatırımcılarla buluşma ve start-up şirketlere ev sahipliği yapacak olan kuluçka merkezi tüm öğrenci ve mensuplarına mentörlük hizmeti de sunmaktadır.

 

Educore Eğitim ve Kuluçka Merkezi hizmetlerinin yanısıra bir çok kurumsal yazılım platformu için Demo Center olarak da hizmet vermektedir.

 

Güçlü network ve sunucu altyapısında, Educore data centerında yer alan fiziksel ve sanal sunucular üzerinde esnek bir altyapı yönetimi sağlanmaktadır. POC ve Demo amaçlı kullanılacak altyapıda sistem mimarisi 30 bilgisayarlı simulasyon ortamında kısa sürelerde farklı demo kurulumları için merkezi sanallaştırma (Virtual Center) ile hızlı uyarlanabilme özelliğine sahiptir.

Educore Eğitim ve Kuluçka Merkezi Kadıköy’de yer almaktadır.


Büyütmek için tıklayınız

 

Büyütmek için tıklayınız

 

Büyütmek için tıklayınız

 

 

Büyütmek için tıklayınız

 

Büyütmek için tıklayınız

 

Büyütmek için tıklayınız